3b pozdrawia z początkiem roku szkolnego

3b pozdrawia z początkiem roku szkolnego

Rozpoczęliśmy trzeci tydzień nauki, ale w dalszym ciągu omawiamy tematy powakacyjne związane z podróżami po Polsce. Klasa 3b podczas poniedziałkowych zajęć rozmawiała o górskich wędrówkach i poznawała tradycje Podhala. Trzecioklasiści malowali również zwierzątka na znalezionych polnych kamieniach. Tematem lekcji był: Kamień z górskiej wędrówki. Dzieci stworzyły koty, biedronki, słonie, lwy, ślimaki, żółwie, sowy i wiele innych uroczych zwierząt. Brawo za kreatywność i wyobraźnię.

We wtorek pracowaliśmy nad swoimi wadami i zaletami. Wszyscy je mamy. Uczniowie i uczennice otrzymali zadanie, aby każdej osobie w klasie napisać jakąś pozytywną cechę. Zadanie z pozoru łatwe niektórym przysporzyło odrobinę trudności. Było dużo radości i śmiechu.  Pozdrawiamy wszystkich czytających post.

zajęcia edukacyjne

3b

3blekcje1
3blekcje3
3blekcje2