Dyżury dla Rodziców

Pobierz pliki, aby uzyskać dostęp do ważnych informacji szkolnych w każdym momencie!

Konsultacje dla Rodziców - dowiedz się więcej o swoim dziecku!

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców i opiekunów naszych uczniów na dyżury, które organizujemy w naszej szkole. Dyżury są doskonałą okazją do spotkania z nauczycielami, wychowawcami i innymi pracownikami szkoły, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące edukacji i życia szkolnego.

Podczas dyżurów rodzice mają możliwość omówienia indywidualnych potrzeb i oczekiwań związanych z edukacją swojego dziecka, a także uzyskania informacji o planie lekcji, ocenach i wynikach w nauce. W przypadku konieczności, można także porozmawiać z pedagogiem szkolnym, który pomoże w rozwiązaniu problemów wychowawczych.

Dyżury dla rodziców odbywają się regularnie w określonych terminach i godzinach, które są ogłaszane na początku każdego semestru. W przypadku konieczności, można także umówić się na indywidualny termin spotkania z nauczycielem lub wychowawcą.

Cieszymy się na myśl, że możemy zaoferować takie formy wsparcia i komunikacji z rodzicami, które umożliwiają wspólną pracę na rzecz najlepszego rozwoju i edukacji dzieci i młodzieży.

Dyżury nauczycieli

Jesteśmy świadomi, że życie rodziców jest pełne nieprzewidywalnych sytuacji i nagłych zobowiązań, które mogą kolidować z udziałem w szkolnych wydarzeniach swoich dzieci. Dlatego stworzyliśmy sekcję dyżurów dla rodziców, abyście mogli mieć spokój i pewność, że Wasze dzieci będą w dobrych rękach, nawet gdy nie możecie być z nimi osobiście.

Nasi doświadczeni opiekunowie są dostępni do pełnienia roli dyżurujących rodziców, gdy potrzebujecie wsparcia podczas ważnych spotkań, wywiadek, prezentacji czy innych istotnych wydarzeń w szkole. Zapewniamy bezpieczne i przyjazne środowisko, w którym Wasze dzieci będą dobrze się bawić i mieć możliwość rozwijania się, podczas gdy Wy będziecie mogli skupić się na pełnym zaangażowaniu w życie szkolne swoich pociech.

Aby dowiedzieć się więcej o naszych dyżurach dla rodziców i umówić się na taką opiekę, zapraszamy do pobrania naszego pliku informacyjnego. W nim znajdziecie szczegółowe informacje na temat godzin dostępności, cen i procedur rezerwacji. Pobierzcie plik już teraz i zyskajcie większą elastyczność oraz swobodę uczestniczenia w życiu szkoły Waszych dzieci.

Pobierz plik informacyjny o dyżurach dla rodziców