Dzień babci i dziadka w 1b

Dzień babci i dziadka w 1b

Dzień babci i dziadka w klasie 1b. W piątek 26 stycznia świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka. Część oficjalna uroczystości odbyła się w sali teatralnej, gdzie o godzinie 17.00 rozpoczęło się przedstawienie, przygotowane przez nas dla naszych zaproszonych gości. Były scenki, wiersze, tańce oraz piosenki, które nagrodzone zostały gromkimi brawami ze strony wspaniałej publiczności. Wręczyliśmy również naszym Kochanym Babciom i Dziadkom, własnoręcznie wykonane wcześniej upominki – kalendarze na 2024 r. To spowodowało wzruszenie u naszych gości. Nie zabrakło też pysznego poczęstunku, przygotowanego przez naszych Rodziców, który odbył się w naszej szkolnej stołówce. Babcie i Dziadkowie byli dumni z naszych występów i z uśmiechem na twarzy opuszczali mury naszej szkoły.
Dziękujemy naszym Kochanym Rodzicom za pomoc w organizacji uroczystości: Uczniowie klasy 1b z wychowawczynią

dzień babci i dziadka

tak było...

badzia1b2
badzia1b5
badzia1b4