Fundacja Spełniony Sen

Dołącz do nas w spełnianiu marzeń i wspieraniu potrzeb dzieci i młodzieży – razem możemy zmieniać ich przyszłość

Marzenia stają się rzeczywistością - Fundacja Spełniony Sen

Cieszymy się, że możemy przedstawić naszą współpracę z Fundacją „SPEŁNIONY SEN”, organizacją non-profit założoną przez Zgromadzenie Córek Maryi Wspomożycielki (Siostry Salezjanek) Inspektorii Wrocławskiej. Fundacja, zarejestrowana 3 czerwca 2019 roku, ma na celu wsparcie wychowania, które jest dla nich sprawą serca.

Fundacja obecnie realizuje kilka projektów, z których jeden jest bezpośrednio związany z naszą szkołą. Wspierają działalność naszego Zespołu Szkół Sióstr Salezjanek w Ostrowie Wielkopolskim i szukają funduszy na budowę hali sportowej w naszej szkole.

Jeżeli chcielibyście wesprzeć te działania, każda forma pomocy jest mile widziana. Fundacja z radością przyjmuje wszelkie formy wsparcia, zarówno finansowego, jak i rzeczowego. Proszą również o wspólne modlitwy za powodzenie ich działań.

Można przekazać darowiznę na rzecz Fundacji „SPEŁNIONY SEN” na poniższe konto:

Fundacja ,,Spełniony sen” ul. św. Jadwigi 11, 50-266 Wrocław Nr konta bankowego: 88 1090 2402 0000 0001 4281 9968

Przy dokonywaniu przelewu, prosimy o wpisanie w tytule: „na cele charytatywno-opiekuńcze w ZSSS w Ostrowie Wlkp., imię i nazwisko rodzica (imię i nazwisko ucznia – klasa)”.

Dziękujemy za zaufanie i współpracę. Wasze wsparcie pomaga nam tworzyć lepsze warunki dla naszych uczniów i całości wspólnoty szkolnej. Razem możemy osiągnąć więcej

Link do strony fundacji:

lina-podatek