Mamy mistrzów rejonu w unihokeju

Mamy mistrzów rejonu w unihokeju

Mamy mistrzów rejonu w unihokeju. Reprezentacja naszej szkoły w skladzie: Frąszczak Mateusz, Kasprzak Norbert, Maksymuk Oleksandr, Matuszak Oskar, Nowak Michał, Nowicki Mieszko, Pacyna Piotr, Sulkowski Patryk, Wdowczyk Przemysław zajęła
I MIEJSCE W GRUPIE:
Salezjanki-Mroczeń 1-1
Salezjanki – Baranów 5-1
W finale wygraliśmy po dogrywce i rzutach karnych z Druzyną z Krążkowy 3-2
Tym samym jesteśmy Mistrzami Rejonu i zakwalifikowaliśmy się do Półfinału Wojewódzkiego.
WIELKI GRATULACJE DLA CHŁOPAKÓW. Grali Super, ambitnie a przede wszystkim fair play – jak zwykle z wysoką kulturą. Brak jakichkolwiek problemów wychowawczych. Poza tym Michał Nowak został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju a statuetka najlepszego bramkarza powędrowała do Patryka Sulkowskiego.

unihokej

tak było...

unihokej-rejon1
unihokej-rejon3
niepodlwglosc1