Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

Międzyszkolny konkurs recytatorski

W dniu 15 grudnia uczniowie ostrowskich szkół podstawowych – w tym również uczniowie Szkoły Podstawowej Sióstr Salezjanek uczestniczyli w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim pod hasłem „Zimowe spotkanie z poezją”. Konkurs organizowany był przez Szkołę Podstawową nr 2 w Ostrowie Wielkopolskim. Zadaniem uczestników było przygotowanie recytacji wybranych utworów o tematyce zimowej, bożonarodzeniowej i noworocznej. Naszą szkołę reprezentowały: Kamila Wieczorek z klasy 1b oraz Sara Bierła z klasy 2b. Występy wszystkich dzieci były na bardzo wysokim poziomie. Nasze uczennice również wspaniale reprezentowały naszą szkołę. Udało im się także odnieść sukcesy: Sara Bierła otrzymała II miejsce w konkursie w kategorii klas 2. Spotkanie ubogaciło również przygotowane przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 przedstawienie wiersza pt.”Rzepka” J. Tuwima, zupełnie w nowej osłonie.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy naszym reprezentantom klas oraz gratulujemy osiągnięć

konkurs

tak było...

konkursrec55
konkursrec11