Pliki do pobrania

Pliki potrzebne do załatwienia formalności w szkole.

Baza plików szkolnych

W tej sekcji znajdziesz ważne pliki do pobrania związane z Twoim dzieckiem i jego edukacją w naszej szkole. Ankieta dla klasy 1 na rok szkolny 2023/24 jest niezbędna do wypełnienia przed rozpoczęciem nauki. Karta zapisu dziecka do świetlicy również jest dostępna w formie elektronicznej, co ułatwi Ci załatwienie formalności w szkole.

Jeśli Twoje dziecko ma szczególne potrzeby związane z edukacją, możesz skorzystać z Fundacji Spełniony Sen, a odpowiedni wniosek znajdziesz również w sekcji plików do pobrania. Jeśli potrzebujesz wydrukować duplikat świadectwa z roku 2020 lub złożyć wniosek o zwolnienie ucznia, również znajdziesz odpowiednie pliki w tej sekcji.

Ponadto, jeśli Twoje dziecko zgubiło legitymację szkolną lub kartę rowerową, możesz złożyć wniosek o wydanie duplikatu. W sekcji „pliki do pobrania” znajdziesz również wniosek o usprawiedliwienie nieobecności ucznia. Mamy nadzieję, że ta sekcja ułatwi Ci załatwienie formalności związanych z edukacją Twojego dziecka w naszej szkole.

Zapraszamy do korzystania z naszej bazy dokumentów i plików szkolnych!