Rodzice czytają dzieciom

Rodzice czytają dzieciom

We wtorek 30 stycznia po raz kolejny w klasie 1b odbyło się spotkanie z cyklu „Rodzice czytają dzieciom”. Naszym gościem była pani Monika Bachorz, mama naszego kolegi Ksawerego. Przeczytała nam kilka wybranych utworów z książki pt.: „365 bajek na każdy dzień”, przenosząc nas do krainy bajek należących do kanonu literatury dziecięcej. Przykłady przeczytanych utworów to: „ Dobrana para”, „Herbata z uśmiechem”, „Papuga Aurelia” czy „Mały samuraj”. Wszyscy z zainteresowaniem słuchali czytanych przez panią Monikę tekstów. Przeczytane historie pomogły nam odróżnić dobro od zła, docenić znaczenie rodziny, przyjaźni, uczciwości, pracowitości, odwagi, mądrości, nauczyły szacunku i zrozumienia wobec innych.
Dziękujemy za kolejną zachętę do rozwijania czytelnictwa. Uczniowie klasy 1b z wychowawczynią

czytamy

tak było...

czytam1b3
czytam1b4
czytam1b1