Ślubowanie w szkole salezjańskiej

Ślubowanie w szkole salezjańskiej

5 października w szkole w salezjankach odbyło się uroczyste ślubowanie klas 1. Oprócz uczniów, rodziców i nauczycieli w uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: dyrektor wydziału edukacji – pani Sławomira Kisielewska, przedstawicielka organu prowadzącego – siostra Wiesława Kubiaczyk, przedstawicielka Rady Rodziców – pani Agnieszka Wojtowicz i ksiądz Jacek z parafii św. Antoniego. Dzieci znakomicie zdały egzamin przygotowany przez trzecioklasistów w czasie części artystycznej, śpiewały, liczyły i recytowały. W pełni zasłużyły na miano uczniów naszej szkoły. Gratulujemy rodzicom zdolnych dzieci a pierwszakom życzymy wielu sukcesów. Dziękujemy pani Marcie i 3b za przygotowanie uroczystości.

ślubowanie

tak było...

slubowanie-szkolasalezjanska6
slubowanie-szkolasalezjanska1
slubowanie-szkolasalezjanska2