Sukcesy Basi z 7b

Sukcesy Basi z 7b

Basia Gmurek, uczennica klasy 7b na co dzień trenuje w Ostrowskiej Akademii Sportu. Jej pasją jest żeglarstwo. Pływa na regatach w klasie Optimist. Optimist to najmniejsza, regatowa, międzynarodowa klasa jachtów dla najmłodszych – dzieci i młodzieży do lat 15. Ma już sporo osiągnięć w tej dziedzinie. Jest trzecia w Mistrzostwach Wielkopolski i szósta w klasyfikacji Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist. Ostatnio reprezentowała Polskę w regatach na jeziorze Garda. W dniach 28-31 marca wzięła udział w jednych z najsłynniejszych regat na świecie – 42. Lake Garda Meeting Optimist. Basia chętnie dzieli się swoją pasją w szkole, np. podczas Dnia Talentów w zeszłym roku przybyła do szkoły ze swoją żaglówką. Gratulujemy Basi i życzymy sukcesów!

regaty

tak było...

basia12
basia11
basia14