Sukcesy w zawodach sztafet

Sukcesy w zawodach sztafet

W czwartek 21 września 2023 r. w ramach Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej odbyły się zawody organizowane przez Ostrowski Szkolny Związek Sportowy rozpoczynające rywalizację sportową w roku szkolnym 2023/24. W „Festiwalu Sztafet” uczniowie naszej szkoły zaprezentowali się od najlepszej strony zajmując czołowe lokaty w kilku konkurencjach. Dla wielu z nich był to debiut i tym bardziej należą się Im wielkie brawa i gratulacje za wspaniałą postawę. W roczniku 2009/2010 I miejsce w Mistrzostwach Miasta Ostrowa i Powiatu Ostrowskiego w konkurencji 4x100m chłopców zdobyli: Mieszko Nowicki, Wojciech Nowak, Igor Fabiś, Mateusz Frąszczak. 

W roczniku 2011 i młodsi III miejsce w Mistrzostwach Miasta Ostrowa i Powiatu Ostrowskiego w konkurencji 4x100m chłopców zdobyli: Wojciech Rybka, Marcel Ciecharowski, Adam Pinkowski, Teodor Lepka. Brawo!!! 

W kategorii dziewcząt ( Igrzyska Młodzieży) sztafeta 4×100m zajęła I miejsce i awans do Mistrzostw Rejonu, który odbędzie w Kaliszu. Skład sztafety 4×100: Nel Kopras, Jagoda Jakubowska, Lena Bierła, Olga Budkiewicz. Brawo!!! 

V miejsce zajęła sztafeta mieszana w składzie: Lilianna Muszyńska, Anna Napierała, Hubert Duszyński, Stanisław Pastuła. 

VII miejsce w kategorii Igrzyska Dzieci zajęła Sztafeta Szwedzka w składzie: Anna Szymańska, Alicja Ambroziak, Zofia Herczak, Zofia Olszak. 

Wszystkim składamy serdeczne gratulacje! 

 

sukcesy

tak było...

sztafety6
sztafety5
sztafety2