Sztafety z sukcesem w rejonie kaliskim

Sztafety z sukcesem w rejonie kaliskim

W czwartek 28 września w Kaliszu odbył się kolejny etap Festiwalu Sztafet w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Naszą szkołę w konkurencji 4x100m w roczniku 2009-2010 reprezentowały dziewczęta w składzie: Lena Bierła, Jagoda Jakubowska, Gabriela Rybka, Nel Kopras, Arina Torokhova. Chłopców reprezentowali: Mieszko Nowicki, Wojciech Nowak, Igor Fabiś, Mateusz Frąszczak, Hubert Duszyński. Dziewczęta po bardzo emocjonującym wyścigu i walce do samego końca zdobyły 2 miejsce z czasem 59,45. Chłopcy z wynikiem 52,56 zdobyli 1 miejsce. Obydwie drużyny wywalczyły awans do Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego. Ogromne brawa i gratulacje dla zawodniczek i zawodników za walkę i zaangażowanie. Do zobaczenia 5 października na stadionie Poznań Golęcin w finałach wojewódzkich. Trzymamy kciuki

Sukcesy sztafet

brawo!!!

chlopcy-sztafeta-medal
dziewczyny-sztafeta-medal