Terminy rekrutacji

Szukasz wyjątkowej szkoły? Sprawdź, kiedy możesz do nas dołączyć!

Terminy rekrutacji do naszej szkoły salezjańskiej

Witamy w sekcji poświęconej rekrutacji do naszej szkoły salezjańskiej! Cieszymy się, że zainteresowałeś/aś się naszą placówką i chcesz do nas dołączyć.

Proces rekrutacji rozpoczyna się 1 września a kończy 31 marca.  internetowej oraz w sekretariacie szkoły.

Przyszli uczniowie oraz ich rodzice mogą skorzystać z możliwości odwiedzenia szkoły, aby poznać naszą placówkę oraz porozmawiać z dyrekcją, nauczycielami i uczniami. Na miejscu można uzyskać dodatkowe informacje na temat oferty edukacyjnej, zasad rekrutacji, warunków przyjęcia oraz wymaganych dokumentów.

Pierwszym krokiem jest złożenie ankiety do szkoły. Wszystkie inne wymagane dokumenty wymienione są w tej właśnie ankiecie.

W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących rekrutacji, zachęcamy do kontaktu z sekretariatem szkoły. Nasi pracownicy chętnie udzielą wszelkich informacji oraz pomogą wypełnić niezbędne dokumenty.

Mamy nadzieję, że dołączysz do naszej społeczności i będziesz miał/a okazję rozwijać swoje talenty i umiejętności w przyjaznej i wszechstronnej atmosferze naszej szkoły.

Drzwi otwarte szkoły organizujemy 9 marca 2024 r. Listę przyjętych podajemy w kwietniu. Pierwsze spotkanie dla nowoprzyjętych uczniów i rodziców odbywa się w maju.