Unihokeiści awansowali do finału

Unihokeiści awansowali do finału

Unihokeiści finalistami województwa! W piątek 01.12.2023r o 6.00 drużyna w składzie: Norbert Kasprzak, Oleksandr Maksymuk, Oskar Matuszak, Michał Nowak, Mieszko Nowicki, Patryk Sulkowski, Piotr Pacyna, Przemysław Wdowczyk wyruszyła na półfinałowy wojewódzki turniej w unihokeju. O 9.45 w hali sportowej rozegraliśmy pierwszy mecz z Nowym Tomyślem który jako gospodarz okazał się mało gościnny i wygrał z nami 0:7. Od tego momentu każde spotkanie musiało kończyć się zwycięstwem, aby można było marzyć o finale wojewódzkim. Chłopcy nie poddali się i kolejny mecz z Poznaniem wygrali 2:0 a decydujące starcie z Krzyżem Wielkopolskim skończyło się wynikiem 3:0 dla naszej szkoły. W tej sytuacji o 2 miejscu i awansie decydował ostatni mecz rozgrywany pomiędzy Nowym Tomyślem a Poznaniem… Poznań przegrał i tym samym przypieczętował nasze 2 miejsce oraz awans do finału Wojewódzkiego. Ogromne brawa i gratulacje za wspaniałą postawę i walkę do samego końca. Do zobaczenia w finale wojewódzkim. Brawo wy!!!

unihokej

tak było...

unihokej-polfinal2
unihokej-polfinal4
unihokej-polfinal1