Warsztaty dla przedszkolaków

Warsztaty dla przedszkolaków

7 lutego gościliśmy w naszej szkole ponad 30 przedszkolaków, którzy przybyli do nas na warsztaty. Wzięli udział w zajęciach z robotami, eksperymentach chemicznych i zabawach wielkogabarytowymi klockami i podłogą interaktywną. Zdaniem naszych małych gości było super!. Zapraszamy ponownie 9 marca na drzwi otwarte a od września do szkoły! Dziękujemy paniom Kasi, Dorocie i Sylwii oraz siostrze Magdalenie za prowadzenie warsztatów a paniom Marcie, Oli i siostrze Lucynie za opiekę nad grupami przedszkolaków. Bardzo dziękujemy pani Agnieszce oraz Ani z Rady Rodziców za poczęstunek i kawę dla rodziców podczas warsztatów dla dzieci. Ogromną pomocą przy pracy z dziećmi byli wolontariusze z klas 5, 7 i 8. Bez Was nie dalibyśmy rady!

warsztaty

tak było...

warsztatyprzed3
warsztatyprzed5
warsztatyprzed1