Wycieczka klasy 5a do Giewartowa

Wycieczka klasy 5a do Giewartowa

W dniach 11 – 13 września klasa 5a przebywała na wycieczce w ośrodku Sunsport Michasiówka w Giewartowie razem z wychowawczynią – panią Anią oraz panią Kasią. To był intensywne trzy dni. Zaczęło się od musztry w mundurach i zajęciach survivalowych polegających na budowaniu i kamuflowaniu szałasów. Wieczorem był zawody sportowe. Drugiego dnia uczniowie z nauczycielkami i instruktorami wzięli udział w 10-kilometrowej wyciecze hulajnogami nad jezioro. Dodajmy, że nie były to hulajnogi elektryczne. Następnym punktem było pływanie kajakiem po jeziorze powidzkim. Piękna pogoda i cudowne widoki były dodatkiem do tej przygody. Po obiedzie dzieciaki ćwiczyły wspinaczkę w uprzęży na skrzynki. Rekordzistka ustawiła aż 23 skrzynki. Dzień drugi zakończyła dyskoteka. Ostatniego dnia wycieczki wszyscy wzięli udział w podchodach i rozgrywkach w koszykówkę. Po obiedzie wszyscy zmęczeni ale bardzo szczęśliwi wrócili do domu.

Giewartów  2023

Tak było...

wycieczka5a7
wycieczka5a8
wycieczka5a9