Zasady rekrutacji

Jak zostać uczniem naszej szkoły? – Zasady rekrutacji

Zasady rekrutacji do szkoły salezjańskiej

Witajcie w sekcji poświęconej zasadom rekrutacji do naszej szkoły salezjańskiej! Chcielibyśmy Wam przedstawić najważniejsze informacje dotyczące rekrutacji, które pomogą Wam w zrozumieniu procesu rekrutacji i podjęciu decyzji o wyborze naszej szkoły dla Waszych dzieci.

W pierwszej kolejności chcielibyśmy podkreślić, że nasza szkoła jest otwarta dla wszystkich dzieci, niezależnie od pochodzenia, wyznania czy statusu materialnego. U nas liczy się przede wszystkim zaangażowanie, chęć nauki i rozwijania swojego potencjału.

W procesie rekrutacji na pierwszym miejscu stawiamy na rozmowę z dzieckiem i jego rodzicami. Dzięki temu możemy lepiej poznać Wasze potrzeby i oczekiwania, a także odpowiednio dopasować program nauczania i zajęć dodatkowych.

Przy rekrutacji do szkoły salezjańskiej ważna jest również motywacja dziecka do nauki oraz jego osiągnięcia szkolne. W naszej szkole stawiamy na wysoką jakość nauczania, a nasi nauczyciele angażują się w rozwój swoich uczniów, tak aby pomóc im osiągnąć jak najlepsze wyniki.

W naszej salezjańskiej szkole ważne jest również wychowanie. Tak jak ksiądz Bosko dążymy do wychowania dobrych Chrześcijan i uczciwych obywateli.

Kolejnym ważnym kryterium przy rekrutacji jest gotowość dziecka do pracy w grupie oraz jego umiejętności społeczne. W naszej szkole stawiamy na rozwijanie umiejętności interpersonalnych, tak aby nasi uczniowie potrafili pracować w zespole, wyrażać swoje zdanie i szanować innych.

Jeśli szukacie szkoły, która pozwoli Waszemu dziecku na rozwój, wychowanie i zdobycie solidnego wykształcenia, to zapraszamy do skorzystania z rekrutacji do naszej szkoły salezjańskiej.

WYPEŁNIJ ANKIETĘ PRZYJĘCIA DO SZKOŁY (LINK PONIŻEJ) I PRZYJDŹ Z NIA DO SEKRETARIATU!!! REKRUTACJA ROZPOCZĘTA!!!