Życie szkolne

Poznaj naszą Szkołę!

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Odkryj naszą szkołę - gdzie edukacja idzie w parze z pasją i zaangażowaniem!

Zapraszamy do odkrycia naszej szkoły, gdzie nauka jest połączona z pasją i zaangażowaniem! Nasza szkoła to miejsce, w którym każde dziecko może rozwinąć swoje zdolności, rozwijać zainteresowania i osiągnąć swoje cele. Nasz zespół składa się z doświadczonych nauczycieli, którzy nie tylko mają wiedzę i umiejętności, ale także pasję do nauczania. Zawsze staramy się znaleźć najlepsze metody nauczania dla każdego ucznia, aby każdy mógł osiągnąć swój pełen potencjał.

Jesteśmy szkołą, która kładzie duży nacisk na rozwój osobisty uczniów. Staramy się nie tylko nauczyć dzieci przedmiotów, ale także rozwijać ich umiejętności społeczne, kreatywność i innowacyjność. Dlatego nasza szkoła oferuje różnorodne zajęcia dodatkowe, takie jak klub szachowy, klub teatralny, klub matematyczny i wiele innych. Zapewniamy też dostęp do specjalistycznych zajęć sportowych, takich jak lekcje pływania, piłki nożnej, koszykówki, itp.

Jako szkoła stawiamy na bezpieczeństwo naszych uczniów. Dbamy o to, aby nasi uczniowie czuli się bezpiecznie i komfortowo w szkole. Dlatego nasza szkoła jest wyposażona w systemy monitoringu, a personel szkoły regularnie przeprowadza szkolenia dotyczące bezpieczeństwa.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, gdzie znajdą Państwo informacje na temat naszej szkoły, naszego zespołu, zajęć dodatkowych, a także wiele innych przydatnych informacji. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt z nami. Chętnie pomożemy!

Nasi liderzy, którzy kierują szkołą na właściwą drogę.

Godziny zajęć

Nasi eksperci, którzy z pasją i zaangażowaniem uczą naszych uczniów.

Nasze korzenie, które sięgają lat 90-tych XX wieku.

Świetlice

Nasze osiągnięcia, które świadczą o wysokiej jakości naszej szkoły.

Dyżury dla Rodziców

Inspirujące postacie, które wyznaczają kierunek naszej edukacji

Nasze osiągnięcia, które świadczą o wysokiej jakości naszej szkoły.

Doradca Zawodowy

Doradca Zawodowy

Zobacz nasze filmy!

Zapraszamy do subskrybowania naszego kanału i dołączenia do naszej społeczności!

*Zajęcia pozalekcyjne

Ciekawe zajęcia, w tym sportowe, artystyczne, językowe itp., które odbywają się po lekcjach w szkole. Uczniowie mogą pokazać swoje umiejętności i pasje, a widzowie kanału na YouTube mogą poznać różnorodność zajęć, jakie oferuje szkoła.

* Wywiady z nauczycielami i naszymi Absolwentami

prezentacja nauczycieli, którzy opowiadają o swoim podejściu do nauczania, a także absolwentów, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami i sukcesami w życiu. Widzowie mogą poznać różne historie, które zainspirują ich do dalszego rozwoju i nauki.

* Imprezy szkolne

Prezentacja wydarzeń szkolnych, takich jak festyny, konkursy, przedstawienia i inne imprezy. Widzowie mogą zobaczyć, jak bawią się uczniowie i nauczyciele, a uczniowie mogą pokazać swoje umiejętności i talenty w różnych dziedzinach.