Konkurs międzyszkolny – św. Mikołaj

Konkurs międzyszkolny - święty Mikołaj

20 grudnia 2023 roku w naszej szkole odbyło się rozdanie nagród i wyróżnień dzieciom z ostrowskich szkół podstawowych. Na konkurs wpłynęły prace, figurki św. Mikołaja, z pięciu szkół podstawowych z Ostrowa Wielkopolskiego (Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek, SP nr 6, SP nr 9, SP nr 11, SP nr 13). Celem konkursu było pogłębienie wiedzy uczniów o życiu i działalności św. Mikołaja z Miry, rozwijanie wrażliwości dzieci na potrzeby drugiego człowieka, wychowanie do czynnego zaangażowania w różne formy pomocy. Komisja w składzie: Katarzyna Urbaniak (organizatorka konkursu), Hanna Jankowiak i Joanna Ligęska wyłoniła następujących laureatów:
I miejsce: Lena Wosińska kl. 4 – Szkoła Podstawowa nr 9
II miejsce: Julia Szczygielska kl. 3 – Szkoła Podstawowa nr 9
III miejsce: Adam Kołodziejski kl. 3 – Szkoła Podstawowa nr 13
WYRÓŻNIENIA:
Krystian Domagała kl. 4 – Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek
Adam Małolepszy kl. 4 – Szkoła Podstawowa nr 11
Olga Tondera kl. 3 – Szkoła Podstawowa nr 6
Gratuluję nagrodzonym i serdecznie dziękuję wszystkim dzieciom za wzięcie udziału w konkursie.
Katarzyna Urbaniak

k0nkurs

tak było...

mikolajkonkurs1
mikolajkonkurs2
mikolajkonkurs1