Zbiórka darów dla Domu Ochrony Życia Poczętego w Odolanowie

Zbiórka darów dla Domu Ochrony Życia Poczętego w Odolanowie

Na przełomie listopada i grudnia 2023 r. odbyła się w naszej szkole zbiórka darów dla Domu Ochrony Życia Poczętego w Odolanowie. Zbieraliśmy środki do pielęgnacji dzieci od okresu noworodkowego do wieku wczesnoszkolnego, odżywki dla niemowląt, mleka, butelki, smoczki, pampersy, żywność długoterminową itp. Zebrane dary zostały w dniu 19. 12. 2023 r. przewiezione do Domu Ochrony Życia Poczętego przy Zgromadzeniu Sióstr Jezusa Miłosiernego w Odolanowie i przekazane podopiecznym ośrodka tj. potrzebującym matkom i ich dzieciom. Serdecznie dziękujemy Rodzicom, Uczniom i Nauczycielom, którzy włączyli się w akcję zbierania darów. Dziękujemy za zaangażowanie, chęć niesienia pomocy oraz otwarte serca.

dary

tak było...

odolanowdary2
odolanowdary1
odolanowdary2