Mikołajki w 1a

Mikołajki w 1a

W środę 6 grudnia dzieci z klasy 1a otrzymały list od Świętego Mikołaja, który przygotował dla nich kilka zadań do wykonania. Uczniowie „ubierali” bombkami przygotowaną przez Mikołaja piękną choinkę, obejrzeli film o Świętym Mikołaju”, rozwiązywali zagadki, wykonali kolorowanki oraz uczestniczyli w „Świątecznej sesji zdjęciowej”. Następnie niezwykły gość sam odwiedził naszą klasę i rozmawiał z dziećmi o zwyczaju obdarowywania upominkami oraz o tym, że każdy z nas może zostać „ Pomocnikiem Mikołaja”. Na zakończenie niecodzienny gość obdarował wszystkich upominkami oraz zaprosił do zabawy w „ sali klocków”. To był wspaniały dzień.
Dziękujemy Rodzicom za nieocenioną pomoc w przygotowaniu Mikołajek .

mikołajki

tak było...

mikolajki1a4
mikolajki1a5
mikolajki1a2