Mikołajki w 1b

Mikołajki w 1b

W środę 6 grudnia jak większość dzieci w naszej szkole czekaliśmy na św. Mikołaja. Okazało się, że to wcale nie było takie proste. W klasie znaleźliśmy bowiem kopertę z listem od Świętego, w którym wyjaśnił, że ma dla nas do wykonania pewne zadania. Musieliśmy odnaleźć i wykonać wszystkie polecenia. Miały one formę podobną do podchodów; nie odbywały się jednak jak większość tego typu zabaw na dworze, tylko na terenie naszej szkoły. Podchody pozwoliły nam utrwalić życiorys Świętego Biskupa Mikołaja. Nie zabrakło też niespodzianek. Sam Święty przyszedł do nas z wizytą i wręczył nam prezenty. Przyniesionymi z domu bombkami przystroiliśmy naszą klasową choinkę. Z ciekawością obejrzeliśmy film o świętym Mikołaju, rozwiązywaliśmy adwentowe zadania oraz wykonaliśmy pracę plastyczną. Wielką radość sprawiło nam uczestnictwo w „Świątecznej sesji zdjęciowej”. To był wspaniały dzień, przepełniony dobrymi uczynkami .
Dziękujemy naszym Kochanym Rodzicom za pomoc w przygotowaniu Mikołajek .

mikołajki

tak było...

mikolajki1b2
mikolajki1b7
mikolajki1b5