Poznaj naszą Szkołę!

O nas i naszej Szkole

Nasza Szkoła Salezjańska w Ostrowie Wielkopolskim to miejsce, gdzie edukacja idzie w parze z wychowaniem. Nasza szkoła, z długoletnią tradycją, od lat kształci młodych ludzi w duchu wartości chrześcijańskich, przygotowując ich do pełnienia roli odpowiedzialnych i świadomych obywateli. Nasza kadra nauczycielska to zespół doświadczonych pedagogów, którzy angażują się w rozwój swoich uczniów i pomagają im osiągnąć sukces. W naszej szkole znajdziesz wiele ciekawych zajęć pozalekcyjnych, które pozwolą Ci rozwijać swoje zainteresowania i pasje. Zaufaj nam, a my zapewnimy Ci jak najlepsze warunki do nauki i rozwoju.

Odkryj naszą szkołę - gdzie edukacja idzie w parze z pasją i zaangażowaniem!

Szkoła Salezjańska w Ostrowie Wielkopolskim to miejsce, gdzie nauka jest połączona z entuzjazmem i zangażowaniem nauczycieli, co skutkuje wzbogaceniem doświadczenia edukacyjnego dla każdego ucznia.

study, school, college-7217599.jpg

Nasi liderzy, którzy kierują szkołą na właściwą drogę.

Nasi eksperci, którzy z pasją i zaangażowaniem uczą naszych uczniów.

Nasze korzenie, które sięgają lat 90-tych XX wieku.

Patroni Szkoły

Inspirujące postacie, które wyznaczają kierunek naszej edukacji

Nasze osiągnięcia, które świadczą o wysokiej jakości naszej szkoły.

Dla wszystkich, którzy wspierają nas w ciągłym doskonaleniu się i rozwoju.

Zapraszamy do subskrybowania naszego kanału i dołączenia do naszej społeczności!

*Zajęcia pozalekcyjne

Ciekawe zajęcia, w tym sportowe, artystyczne, językowe itp., które odbywają się po lekcjach w szkole. Uczniowie mogą pokazać swoje umiejętności i pasje, a widzowie kanału na YouTube mogą poznać różnorodność zajęć, jakie oferuje szkoła.

* Wywiady z nauczycielami i naszymi Absolwentami

prezentacja nauczycieli, którzy opowiadają o swoim podejściu do nauczania, a także absolwentów, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami i sukcesami w życiu. Widzowie mogą poznać różne historie, które zainspirują ich do dalszego rozwoju i nauki.

* Imprezy szkolne

Prezentacja wydarzeń szkolnych, takich jak festyny, konkursy, przedstawienia i inne imprezy. Widzowie mogą zobaczyć, jak bawią się uczniowie i nauczyciele, a uczniowie mogą pokazać swoje umiejętności i talenty w różnych dziedzinach.