Szkolny konkurs recytatorski

Szkolny konkurs recytatorski

7 grudnia 2023 r. odbył się w Szkole Podstawowej Sióstr Salezjanek
szkolny etap konkursu recytatorskiego dla klas 1-3 pod hasłem „Zimowe spotkanie z poezją”. Do konkursu zakwalifikowało się 12 uczniów, wyłonionych w drodze eliminacji klasowych. W konkursie wzięło udział 11 uczniów.
Zadaniem uczestników było przygotowanie recytacji wybranych utworów o tematyce zimowej,
bożonarodzeniowej i noworocznej. Ogłoszenie wyników nastąpiło w dniu 8 grudnia podczas Słówka. Laureatem z kl.1 została Kamila Wieczorek z klasy 1b, z kl.2 Sara Bierła z klasy 2b a z kl.3 Urszula Niewiejska z klasy 3b. Serdecznie gratulujemy!
Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz upominki, a laureaci dodatkowo nagrody książkowe i awans do etapu międzyszkolnego

konkurs

tak było...

konkursrec3
konkursrec8
konkursrec4